Go to footer

Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Tu można wyjść na papierosa. UWAGA, ŚMIERDZI SPAMEM.

Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Kannagi » 3 mar 2016, o 16:02

Przeczytałam dziś mangę Another. Melduję, że manga jest fajnym, klimatycznym horrorem, natomiast anime... Anime jest tak brzydko zaprojektowane i narysowane, że to się w głowie nie mieści... Generalnie anime to gore z dziećmi. W mandze nie ma ani gore, ani dzieci.
Kust er mich? wol tûsentstunt,
tandaradei,
seht wie rôt mir ist der munt!


Filmy & Książki & Manga i anime & Facebook

Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa.

Cain || Flavius ||Syriusz || Will || Eilian || Lythia || Nalinne || Ysbail || Shizuka || Erion
Avatar użytkownika
Kannagi
Władczyni Tej Kuwety
 
Posty: 10337
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 00:21


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Akia » 21 kwi 2016, o 08:33

Avatar użytkownika
Akia
Kwękadełko
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 10:29


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Mela » 21 kwi 2016, o 09:31

W sam raz na późne dzień dobry, Aniu ;D

Obrazek

Stwierdzam, że mam braki z Szekspira :wzdech:
Avatar użytkownika
Mela
Artysta Alchemik
 
Posty: 404
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 18:09


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Bloo » 21 kwi 2016, o 15:55

Obrazek

:help:
“Hate to break it to you but that ship has sailed, wrecked, and sank to the bottom”
by Jaskier



Ilse ~Lyra ~Alice ~ Aika ~ Thomas ~ Aira ~
Avatar użytkownika
Bloo
Kropek
 
Posty: 7899
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 00:36


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Akia » 22 kwi 2016, o 09:53

A tu można sobie podnieść samoocenę. Czy masz ponadprzeciętne IQ? Podobno rozpoznanie tego, co na znanych obrazach jest nie tak, świadczy o wysokim IQ i niewiele osób umie to zrobić. Ja przypuszczam, że chodzi raczej o obycie kulturalne, ale internety różnymi dziwnymi opiniami się szczycą. W każdym razie ja wykryłam większość pomyłek, więc jestem ponadprzeciętnie inteligentna. Słońce od razu jaśniej świeci.
Avatar użytkownika
Akia
Kwękadełko
 
Posty: 1326
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 10:29


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Kannagi » 22 kwi 2016, o 17:21

Też jestem Makbetem O.O

Obrazek

Ten quiz z ponadprzeciętnego IQ jest z obycia ;P

Sprawdź swoją wiedzę o filmach fantasy
Rozpoznaj film po zdjęciu kosmity
Kust er mich? wol tûsentstunt,
tandaradei,
seht wie rôt mir ist der munt!


Filmy & Książki & Manga i anime & Facebook

Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa.

Cain || Flavius ||Syriusz || Will || Eilian || Lythia || Nalinne || Ysbail || Shizuka || Erion
Avatar użytkownika
Kannagi
Władczyni Tej Kuwety
 
Posty: 10337
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 00:21


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Bloo » 22 kwi 2016, o 20:10

Dobra, przy filmach fantasy mam 20/30 - niestety ciągle jestem do tyłu z filmami XD

Co do drugiego, tego o kosmitach to: "Co nieco wiesz, ale masz jeszcze spore zaległości." Innymi słowy 7/15 XD

:wrozka:
“Hate to break it to you but that ship has sailed, wrecked, and sank to the bottom”
by Jaskier



Ilse ~Lyra ~Alice ~ Aika ~ Thomas ~ Aira ~
Avatar użytkownika
Bloo
Kropek
 
Posty: 7899
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 00:36


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Mela » 23 kwi 2016, o 01:47

Przy filmach fantasy idę ramię w ramię z Marć - 20/30. Przyznam się, że część po prostu dobrze strzeliłam ;P Też mam zaległości, ale jedno wiem na pewno - nigdy nie popatrzę tego filmu, w którym gość miał tak okropną zarośniętą klatę. Brr. Zdjęcie pojawiło się w tym quizie.

Kosmici - 6/15. I na pewno nie chcę nadganiać strat.
Avatar użytkownika
Mela
Artysta Alchemik
 
Posty: 404
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 18:09


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Mela » 21 cze 2016, o 20:53

Coś nowego na rozruch, choć nie dam sobie niczego obciąć, że już czegoś podobnego nie było :)
What type of reader are you?

Practical & Fun

You're reading style matches your approach to life: fun loving with a practical side! You love to read something lighthearted, funny and easy to breeze through but you also like to be challenged - maybe read a nonfiction account of the Cold War or a biography of Marie Curie. You have some of the best recommendations for all your reading friends because you read the best of both worlds: and love them both!


Zgadzam się w pełni. Ostatnio wyłam nad "Zanim się pojawiłeś", przeczytałam pierwszy rozdział "Hanzai znaczy przestępstwo", a teraz przerabiam pamiętniki mojego coraz bardziej kochanego Wüstena.
Avatar użytkownika
Mela
Artysta Alchemik
 
Posty: 404
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 18:09


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Bloo » 21 cze 2016, o 22:18

As Many Books As Possible!
Live is too short and there are too many books to read one at a time! You have a seemingly infinite stack of books that you are currently reading - and you remember what's happening in every one! And if a book starts to bore you, it's time to move on. No need to get stuck in something you aren't enjoying when there's a thousands of books you still have to read! The only problem is when a friend asks, 'what are you reading?'...hopefully they have a while to find out!
“Hate to break it to you but that ship has sailed, wrecked, and sank to the bottom”
by Jaskier



Ilse ~Lyra ~Alice ~ Aika ~ Thomas ~ Aira ~
Avatar użytkownika
Bloo
Kropek
 
Posty: 7899
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 00:36


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Bloo » 29 kwi 2017, o 19:33

Oj, oj. Dawnośmy nie queezowały. Trzeba to naprawić w te pędy, tym bardziej, że życie nie rozpieszcza, forum ledwo dycha, a my razem z nim.


LINCZEK:
KICI-PUM!




Mi wyszłoooo:

Obrazek

YOU GOT EDNA MODE!
A quirky designer of super suits and discourager of wearing capes, you are honest, confident, and tell it like it is. You would never let a friend wear a bad outfit, and your pals love you for that. Your best advice is, “I never look back, darling. It distracts from the now.”

* * *
I need her smile!
“Hate to break it to you but that ship has sailed, wrecked, and sank to the bottom”
by Jaskier



Ilse ~Lyra ~Alice ~ Aika ~ Thomas ~ Aira ~
Avatar użytkownika
Bloo
Kropek
 
Posty: 7899
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 00:36


Re: Quizy i testy zamiast czegoś pożytecznego

Postprzez Kannagi » 29 kwi 2017, o 23:53

YOU GOT WOODY!
You’re a rootin’ tootin’ cowboy who is a natural leader! You confidently take charge in difficult situations and are a quick-thinker. You’re realistic and serious, but have a playful side, too. Others admire your heroic qualities and your devotion to your friends. You like to remind people to, “Reach for the stars!”


Nie oglądałam Toy Story i wcale mi się nie chce tego nadrabiać O.O
Kust er mich? wol tûsentstunt,
tandaradei,
seht wie rôt mir ist der munt!


Filmy & Książki & Manga i anime & Facebook

Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa.

Cain || Flavius ||Syriusz || Will || Eilian || Lythia || Nalinne || Ysbail || Shizuka || Erion
Avatar użytkownika
Kannagi
Władczyni Tej Kuwety
 
Posty: 10337
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 00:21

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Palarnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość